Inteligentna telewizja hotelowa – system przyjazny gościom

Dobre firmy proponujące nowoczesne rozwiązania mają propozycję dla ekskluzywnych hoteli. Turystyka to gałąź gospodarki, która stale podlega przemianom. W ostatnich latach stworzono system, który pozwala na wyświetlanie ofert, reklam i promocji.

Wszystko to jest możliwe, dzięki instalacji specjalnego dekodera. Profesjonalna firma zajmie się całościową instalacją oprogramowania, które przeniesie gościa w świat internetu, filmów na żądanie, muzyki i wiadomości.

Dużo osób jeździ na konferencje, szkolenia czy delegacje. Dwie duże grupy potencjalnych klientów hoteli – turyści i pracownicy korporacji – są do zdobycia przez obiekty pobytowe. Jednak nie jest łatwo pozyskać nowych zainteresowanych bez poczynienia odpowiednich inwestycji. Jedną z nich jest IPTV dla hoteli. To innowacja, która nie tylko zapewnia zabawę gościom, lecz także pomaga rozpoznaniu, w jaki sposób spędzają oni swój wolny czas.

Czym więc jest telewizja hotelowa i jakie są jej zalety? Przede wszystkim świadczy ona o szybkim rozwoju danego obiektu i jego chęcią przeprowadzania zmian, które mają na celu ułatwienie i umilenie pobytu klientom. Odpowiednio zaprojektowany system zapewnia rozrywkę w postaci telewizji, internetu czy gier. Przy jego pomocy można również zamówić wiele usług oferowanych przez obiekt, na przykład: budzenie, serwis śniadaniowy, zabieg w SPA. Dzięki funkcjonalnościom takim jak powitanie gość czuje się wyjątkowo. Może również sprawdzić swój rachunek, dowiedzieć się czegoś nowego o obiekcie, odbyć wirtualny spacer czy zapoznać się z programem lojalnościowym. To tylko niektóre z licznych możliwości, które oferuje smart tv dla hoteli. Nic więc dziwnego, że goście decydują się właśnie na takie obiekty, które wychodzą naprzeciw swoim klientom.

Inwestycja ma również doskonałą zaletę – pozwala poznać klientów i dostosować ofertę dla każdego indywidualnie. Hotel ma bowiem dostęp do statystyk i aktywności gościa, potrafi więc rozpoznać jego potrzeby i przygotować specjalną propozycję, która sprawi, że poczuje się on wyjątkowo.

Chcesz wiedzieć więcej o programach smart tv? Koniecznie zaglądnij na stronę http://ilumioapp.pl/ilumio-tv/