Błąd 500 w prestashop

Rozwiązanie błędu 500 wraz z instrukcją działania – to wszystko w dzisiejszym artykule.

Jeżeli posiadasz sklep internetowy oparty na oprogramowaniu prestashop, to z całą pewnością nie raz spotkałeś się z problemem w postaci błędu 500. Dzisiaj, powiemy Ci jak szybko pozbyć się tego problemu.

Otwarte oprogramowanie sklepu prestashop, pozwala użuytkownikowi na wiele modyfikacji i przede wszystkim na dostosowanie wyglądu sklepu internetowego do swoich potrzeb, oczekiwań i gustów. Jednak czasami, przy dłuższym korzystaniu z prestashop możemy spotkać sie z wystąpieniem błędu 500. Co to za błąd? Jak sobie z nim poradzić? Jak szybko się go pozbyć? Na te pytanie znajdziesz odpowiedź w tym artykule!

Błąd 500 prestashop pomoc i naprawa

O błędzie 500, poinformuje nas komunikat: internal server error (500). W takim wypadku, musimy podjąć następujące kroki:

– edytujemy w php.ini linijki: max_input_vars = 1000

– zwiększamy ilość maksymalną.

Jak widzimy, błąd 500 można zlikwidować szybko i bez zbędnych komplikacji przywrócić naszej stronie w prestashop prawidłowe funkcjonowanie.

Prestashop pomoc fachowca od zaraz

Jeżeli nie mamy czasu lub umiejętności, by samodzielnie pozbyć się błędu 500, to możemy zasięgnąć pomocy i wsparcia specjalisty, na przykład tutaj: https://goldenduck.pl/blog/naprawa-prestashop-17-biala-strona-b25.html bądź w tym miejscu: https://asani.pl/naprawa-prestashop/.

Taki fachowiec ma odpowiednie kwalifikacje i niezbędne doświadczenie ku temu, by udzielić nam pomocy i przywrócić naszemu sklepowi internetowemu w prestashop danwe, niczym nie zakłócone działanie. Dzięki jego wsparciu, szybko i bez zbędnych nerwów pozbędziesz się błędu 500 na swojej stronie.